Nawigacja

Oferowanie nawigacji w obecnych czasach wydaje się być nie trafionym pomysłem ale...

To prawda, że dziś dosępne są nawigacje bezpłatne (np: Google Maps), które oprócz wskazywania drogi potrafią wybrać optymalną trasę, uwzgledniając aktualny ruch na naszej drodze. Dodatkowo "ubrojone" w Yanosika czy Ryśka, informują nas o kontrolach, utrudnieniach...

Jednak sytuacja nieco się komplikuje w przypadku poruszania się innym pojazdem niż osobowy. W tym przypadku nawigacja powinna uwzględnić masę, wymiary oraz inne cechy charakterystyczne pojazdu i nie kierować nas na drogi, którymi nie wolno nam jechać lub po prostu dla tych gabarytów nieprzejezde.

Użytkownikom, którzy muszą korzystać z funkcji roszerzonych w nawigacji, lub takich, którzy nie chca informować świata dokąd się wybierają, proponujemy instalcję oprogramowania nawigacyjnego optymlnego dla realizowanych przez nich przejazdów.

Oferujemy również aktualizowanie posiadanego już oprogramowania bądź do nowej wersji bądź o nowe zakualizowane mapy.

E-Zakupy

Lista produktów w naszym sklepie jest znaczna, dlatego zostały one podzielone na kategorie, które ułatwią Państwu znalezienie szukanego produktu. W ofercie znajdziecie Państwo zarówno gotowe produkty jak i podzespoły z których można wybrać optymalną konfigurację komputera PC czy notebooka.

Czytaj więcej: E-Zakupy

Oferta

Oferta przygotowana przez naszą firmę, skierowana jest do klientów indywidualnych, small businessu jak i dużych przedsiębiorstw.
Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam projektowanie i wdrażanie niezawodnych rozwiązań informatycznych.
Prowadzimy zarówno sprzedaż urządzeń,

Czytaj więcej: Oferta

Kontakt

 34/ 361 51 51

 34/ 366 47 51

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 w siedzibie firmy przy ul. Szymona Zimorowicza 4Częstochowie. 

Czytaj więcej: Kontakt

Copyright © 2018 Technet Sp. z o.o.. All Right Reserve.