O firmie

Technet Sp. z o.o. funkcjonuje w branży informatycznej od 1995 roku. Oprócz sprzedaży sprzętu komputerowego zajmujemy się świadczeniem usług:
•    Napraw sprzętu komputerowego.
Komputerów, notebooków, drukarek, serwerów oraz innych urządzeń określanych mianem peryferii komputerowych.
•    Opieki informatycznej.
W dowolnym zakresie, administrowanie serwerami, zarządzanie stacjami roboczymi, opieka nad całym środowiskiem informatycznym sprzętowym i programowym.
•    Projektowania systemów informatycznych.
Dobór serwerów, oprogramowania, urządzeń aktywnych do sieci komputerowych, projektowanie okablowania.
•    Działania interwencyjne w środowiskach informatycznych związane z przywróceniem ich sprawności: Systemów serwerowych (Microsoft Windows, Novell NetWare), stacji roboczych, urządzeń aktywnych, lokalizowanie uszkodzeń okablowania miedzianego i światłowodowego.
•    Zmiany podziału na partycje, rozszerzenia wolumenów RAID, przeniesienia systemów na nowe zasoby dyskowe.
•    Podejmujemy działania związane z migracją systemów serwerowych na nowe maszyny, integracją nowych serwerów z istniejącym środowiskiem.
•    Doboru i konfiguracji rozwiązań do archiwizacji danych.
•    Doboru i konfiguracji urządzeń sieci LAN i WAN pozwalających na realizację komunikacji wewnątrz firmy również w sieciach wirtualnych (VLAN) oraz VPN.


 Jako partner firmy MiP Data Forensic zajmujemy się odzyskiwaniem danych z nośników magnetycznych tak w przypadku uszkodzeń logicznych struktury danych, jak również usterek związanych z awarią części mechanicznych lub elektroniki dysków twardych.

Jako Silver Partner firmy G DATA oferujemy sprzedaż rozwiązań antywirusowych jednostanowiskowych i sieciowych z centralnym zarządzaniem wraz z  pełnym  wsparciem technicznym związanym z instalacją i wdrożeniem.

Jako Microsoft Partner mamy dostęp do najnowszych wersji oprogramowania tej firmy, możemy pomóc dobrać odpowiednie oprogramowanie, pomóc w instalacji lub rozwiązać bieżące problemy.

Jako Partner firmy Dell pomagamy w doborze optymalnego sprzętu komputerowego dla konkretnych rozwiązań informatycznych.

Jako Partner firmy Comarch oferujemy oprogramowanie  tego producenta (m.in. CDN Optima) wraz z wdrożeniem i opieką posprzedażną.

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, budowie i zarządzaniu sieciami komputerowymi. Oprócz urządzeń optymalnie dobranych do każdej wielkości sieci Klient otrzymuje od nas pełne wsparcie techniczne w przypadku jakichkolwiek problemów dotyczących elementów wchodzących w skład jego środowiska informatycznego.

Od lat oferujemy naszym klientom systemy nawigacji satelitarnej, zarówno do samochodów, motocykli, jak i rowerów.
 
 
 

Dane osobowe

Szanowny Kliencie,

W związku z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich

Czytaj więcej:Dane osobowe

Oferta

Oferta przygotowana przez naszą firmę, skierowana jest do klientów indywidualnych, small businessu jak i dużych przedsiębiorstw.
Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam projektowanie i wdrażanie niezawodnych rozwiązań informatycznych.
Prowadzimy zarówno sprzedaż urządzeń,

Czytaj więcej: Oferta

Kontakt

Tel: 34/ 361 51 51  Fax: 34/ 366 47 51  Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 w siedzibie firmy przy ul. Szymona Zimorowicza 4Częstochowie.

Czytaj więcej: Kontakt

Copyright © 2023 Technet Sp. z o.o.. All Right Reserve.