Komputery, notebooki, drukarki...

W naszej ofrcie, znadziecie Państwo produkty wszystkich czołowych prducnetów komputerow i notebooków wyposażonych w ekonomiczne lub wysokowydajne podzespoły, doskonale sprawdzające się w pracy biurowej, grach czy projektowaniu. Chetnie pomożemy w doborze optymalnego dla Państwa sprzętu. Dobierając sprzęt należy brac pod uwagę fakt, że super komputer dedykowany do gier, nie sprawdzi się dobrze jako jednostka do projektowania CAD i odwrtonie.

Drugim elementem, jaki należy uwzględnić jest stosunek wydajności do ceny. Obecnie czesto polecamy użytkownikom szukajacym optymalnych rozwiązań sprzęt po demonstracyjny lub poleasingowy. Bardzo często spzretu te sa znacznie tańsze od nowych, przy zdecydowanie wyższych parametrach i wydajności.
Sa to urządzenia objete roczną lub dwuletnia gwarancją, w przypadku notebooków z nowymi bateriami (lub z bateriami o podanym czasie podtrzymania).

Dane osobowe

Szanowny Kliencie,

W związku z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich

Czytaj więcej:Dane osobowe

Oferta

Oferta przygotowana przez naszą firmę, skierowana jest do klientów indywidualnych, small businessu jak i dużych przedsiębiorstw.
Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam projektowanie i wdrażanie niezawodnych rozwiązań informatycznych.
Prowadzimy zarówno sprzedaż urządzeń,

Czytaj więcej: Oferta

Kontakt

Tel: 34/ 361 51 51  Fax: 34/ 366 47 51  Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 w siedzibie firmy przy ul. Szymona Zimorowicza 4Częstochowie.

Czytaj więcej: Kontakt

Copyright © 2023 Technet Sp. z o.o.. All Right Reserve.