Serwery, switche...

W zakresie serwerów oraz sprzętu sieciowego współpracujemy z wszystkimi uznanymi producentami tego sprzętu. Pomożemy dobrać i skonfigurować sprzęt tak dla małych jak i rozbudowanych rozwiązan informatycznych. W oparciu o serwery fizyczne lub w srodowisku zwirtualizowanym.

Niewłasciwy dobór rozwiązan technicznych skutkuje bądź zbudowaniem zbyt słabej infrastruktury informatycznej bądź jej znacznym przeszacowaniem. Praktycznie każda budowa czy rozbudowa infrastruktury wymaga przeprowadzenia analizy w celu doboru optymalnego sprzętu.

Czasem w przypadku ograniczonego budżetu w stosunku do zakladanych wymagań celowe jest skorzystanie ze sprzetu podemonstracyjnego lub poleasingowego, który rownież oferujemy.
Można z jego pomoca zbudować wydajne i ekonomiczne rozwiązanie. Wszytkie urządzenia posiadaja roczna lub dłuższą gwarancję.

Dane osobowe

Szanowny Kliencie,

W związku z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich

Czytaj więcej:Dane osobowe

Oferta

Oferta przygotowana przez naszą firmę, skierowana jest do klientów indywidualnych, small businessu jak i dużych przedsiębiorstw.
Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam projektowanie i wdrażanie niezawodnych rozwiązań informatycznych.
Prowadzimy zarówno sprzedaż urządzeń,

Czytaj więcej: Oferta

Kontakt

Tel: 34/ 361 51 51  Fax: 34/ 366 47 51  Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 w siedzibie firmy przy ul. Szymona Zimorowicza 4Częstochowie.

Czytaj więcej: Kontakt

Copyright © 2023 Technet Sp. z o.o.. All Right Reserve.